Kaşlarınızı Daha Alımlı Göstermek için Teknikler

Kaşlarınızı Daha Alımlı Göstermek için Teknikler
Bu yazımızda, gözlerine gözlük takmış gibi görünen kaşlarını daha doğal ve güzel bir şeye dönüştürmek isteyenler için bilgiler vereceğiz.

Kaşlarınızı değiştirmeyle ilgili en önemli şey, doğru şekli kullanmaktır. Göz ve yüz şeklinizi tamamlayan bir şekil. Kaşınızı uzatırken burnunuz yönünde gittiğinizden emin olmak istersiniz. Kaşınızın ne kadar kalın olması, yüzünüze en çok neyin yakıştığına bağlıdır.

Kaşın şekli, kişinin saçını hangi yöne ayırdığına bağlı olarak farklı bir görünüm yaratabilir. Kişi saçlarını doğal olarak ayırdıysa, bu onlara kaşların nasıl görünmesi gerektiği konusunda bir fikir verecektir.

Doğal olarak düz kaşlarınız varsa, onları daha kalın göstermenin en doğal yolu ucuz escort bayan Adana, kaşlarınızı çekmeden önce onları taramaktır. Bu, kişinin saçlarını ayırma şekline uyacak şekilde şekillendirilen kaş görüntüsünü verecektir. Eğer kişinin kaşları kıvırcıksa, kaşlarınızı saçınızın yönüne çekilerek daha doğal bir görünüm elde edilir.

Kaş tasarımlarının temel amacı, şimdi olduğundan daha heykelsi görünmelerini sağlamaktır. Kaşlarınızı sahte göstermeden mükemmel görünmesini istiyorsunuz. Ancak kaşların her zaman yüzünüzün ve görünümünüzün çok önemli bir parçası olacağını unutmamak önemlidir. Asla yanılmayacağınız ve yıllarca kullanacağınız bir görünüm.

Kişinin saçı uzun veya kısa ise ortak kaş tasarımları kolaylıkla yapılabilir. Kişinin uzun saçları varsa, omzunun üzerinden sarkmasına izin verebilir ve kaş kalemini nereye koyduğu konusunda bir kılavuz olarak kullanabilir ve eksik parçaları çizebilir.

Bunu yapmanın en kolay yolu, saçı hafifçe taramak ve siyah kalemle kaşlarının dış kenarına iki çizgi çizmektir. Daha sonra dilerseniz ortasına üçüncü bir satır ekleyebilirsiniz. Kaşınızın doğal görünmesini istiyorsanız, kişinin kaş kıllarının doğal olarak gözünün üstünden aşağıya inmiş gibi görünmesi gerektiğini unutmamak önemlidir.

Kişinin kısa saçları varsa, saçlarını da salabilir veya kaşlarını çıkarmak için kılsız bir tarak kullanabilir. Tarak kullanmaya karar verirlerse, ortasında doğru miktarda olan bir kaş tarağı kullandıklarından emin olmaları önemlidir. Bu onlara en iyi görünümü verecektir çünkü kendi kaş uzunluklarına mükemmel şekilde uyacaktır.

İnce veya zayıf bir kaşınız varsa, bir cımbız alıp onları çıkarabilir veya kaşlarınızdaki bazı eksik parçaları çizmek için ekstra dokulu bir kalem kullanabilirsiniz.