Erkek G Noktası Nerede?

Erkek G Noktası Nerede?
Evet, hepimiz kadınların G noktası olduğunu biliyoruz, Adana escort ancak bir erkeğin de G noktası olduğunu biliyor muydunuz? Erkek G noktası hakkında pek konuşulmaz ama olması gerektiğini düşünüyoruz! P-noktası veya R-noktası olarak da bilinen bu erkek erojen bölge uyarıldığında, erkeğinizi birkaç saniye içinde orgazm edeceğinden emin olabilirsiniz! Erkek G noktası, erkek arkadaşınızın veya partnerinizin orgazmını daha yoğun ve daha uzun süreli hale getirecek binlerce sinir ucunu barındıran erojen bir bölgedir. Peki erkek G noktası nerede? Ve erkek G noktasını nasıl bulursunuz?

Erkek G noktası nerede?


P noktası ("prostattan"), erkeklerin ana erojen bölgelerinden biridir. Bu nokta kestaneye benzer bir şekle sahiptir, ancak boyutu yaşa bağlı olarak değişebilir.

P noktası, şekline ek olarak, önemli miktarda sinir uçları içerdiğinden çok hassas bir alandır. Bu nedenle, g noktası uyarılmış veya kendileri uyarılmış erkekler, genellikle bu orgazmların daha uzun süreli ve penisle uyarılmış orgazmlardan daha yoğun olduğu konusunda hemfikirdir. Aslında, bu erkekler ayrıca P noktasını uyarırken normal standart cinsel ilişkiden daha fazla miktarda spermi boşalttıklarını iddia ediyorlar.

Ama erkek G noktası veya P noktası nerede? Bu hassas alan, rektumdan erişilen genitoüriner aparatın glandüler bir organında bulunur. Erkek G noktası, mesanenin hemen boynunda, anüs girişinden yaklaşık 5 santimetre uzaklıkta bulunur.